Vllaznia dhe Partizani ne Skedina....Shikoni kuoatat

30/07/2008 21:02
19:00 Ks Vllaznia Shkoder - Fc Koper Sport Line   2.20 3.25 2.85
19:00 Fk Partizani Tirana - Nk Siroki Brijeg   1.75 3.45 4.00

Pra sic e shikoni kemi shume shprese te fitojme.
Mos harroni te shikoni ndeshjet LIVE ne MediaShqip.
Eshte Gjithmone falas!

 

Back

Search site

© 2008 Te gjitha te drejtat te rezevuara.www.Media-Shqip.Ch