Humb Dinamoja

23/07/2008 19:19

Dinamoja e Tiranes se Shqiperise humbi sot me rezultatin negativ 2-1.Nje enderr qe akoma nuk eshte e realizuar per Dinamon.
Goli i pare eshte shenuar nga Xhafaj ne minuten 73.Pastaj golat jane shenuar ne minuten e 89 nga Zafirovic dhe 90 nga Bojic.


1971/72 Kupa e Fituesve të Kupave

Turi I: Dinamo - Austria Vjenë 1-1 0-11980/81 Liga e Kampioneve

Turi I: Dinamo - Ajaks 0-2 0-11981/82 Kupa UEFA

Turi I: Dinamo – K.Zeis Jena 1-0 0-41982/83 Liga e Kampioneve

Turi I: Dinamo - Aberdin 0-0 0-11985/86 Kupa UEFA

Turi I: Dinamo - Hamrun 1-0 0-0

Turi II: Dinamo – Sporting 0-0 0-11986/87 Liga e Kampioneve

Turi I: Dinamo - Beshiktash 0-1 0-21989/90 Liga e Kampioneve

Turi I: Dinamo - Chernomorets 4-0 1-3

Turi II: Dinamo - Dinamo Bukur. 1-0 0-21990/91 Liga e Kampioneve

Turi I: Dinamo - Olimpik Marsejë 0-0 1-52001/02 Kupa UEFA

Turi I: Dinamo - Dinamo Bukur. 1-3 0-12002/03 Liga e Kampioneve

Turi I: Dinamo - FBK Kaunas 0-0 3-2

Turi II: Dinamo - Brondbi 0-4 0-12003/04 Kupa UEFA

Turi I: Dinamo - Lokeren 0-4 1-32004/05 Kupa UEFA

Turi I: Dinamo - Oţelul Galaţi 1-4 0-42005 Kupa Intertoto

Turi I: Dinamo - NK Varteks 2-1 1-42006/2007 Kupa UEFA

Turi I: Dinamo - CSKA Sofia 0-1 1-42008/2009 Liga e Kampioneve

Turi I: Dinamo - Modrica 0-2 sot
 

Back

Search site

© 2008 Te gjitha te drejtat te rezevuara.www.Media-Shqip.Ch